Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ile wcześniej na próbną fryzurę i makijaż
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daria777
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sob 11 Sie 2012, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem trzeba się umówić tak z 2 miesiące wcześniej aby jeszcze zaklepać termin, tak jest w TREŚĆ NIEZGODNA Z REGULAMINEM USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA, studio mieści się w Krakowie na ul. Rakowickiej 10 b . W dniu ślubu zarówno upięcie i makijaż jest robiony z dojazdem do Panny młodej, na upięcie próbne trzeba się umówić w salonie tak samo z makijażem. oni już przyjmują zapisy na 2013 rok. Dojeżdżają też w okolice Krakowa ale za to już trzeba ekstra zapłacić w zależności od długości trasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rene83
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pią 5 Paź 2012, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do zapamiętania makijażu przez wizażystę - ma taka osoba aparat fotograficzny, albo facechart, gdzie spisuje sobie dokładnie dane kosmetyki użyte do makijażu panny młodej, numer pomadki, kolor i nr cienia, błyszczyka, podkład etc etc...
Podobnie z fryzjerem, moje fryzjerki, które polecam i do nich chodzę, robią zdjęcia swoich fryzur i pamiętają, katalogują sobie albo na własnym prywatnym kompie, albo w pracy, "fryzury ślubne klientek" czy np "makijaże ślubne klientek" i tam w podfolderach zawiera się próbny każdej z pań, która do nas przychodzi. Mi starczy zerknąć na dzień przed ślubem na zdjęcie by wiedzieć i pamiętać, co mam zmalować nast dnia uśmiech

www. mejkapyrenaty.blogspot.com
uśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kaska01
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon 4 Lis 2013, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja robilam sobie dokladnie weekend przed tym dniem..uśmiech zeby w razie czego mozna bylo w ciagu tygodnia popracowac nad ulepszeniem fryzury uśmiech
Powrót do góry
kasia_90
guru
guru

PostWysłany: Pon 4 Lis 2013, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę szła miesiąc przed uśmiech I tak nie będę miała trudnej fryzury ale idę dla pewności uśmiech

Powrót do góry
Rene83
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon 4 Lis 2013, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, to pokaż nam potem efekty uśmiech

www. mejkapyrenaty.blogspot.com
uśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mani_ani
guru
guru

PostWysłany: Wto 5 Lis 2013, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest się pewnym fryzjerki/kosmetyczki to najlepiej iść w ostatnim miesiącu, bo wtedy mamy najlepszy obraz na to, jak będziemy wyglądać w dniu ślubu (opalenizna itd). Natomiast jeśli chcemy mieć czas na ewentualną zmianę wizażystki/fryzjerki, to lepiej wcześniej uśmiech

Powrót do góry
kasia_90
guru
guru

PostWysłany: Wto 5 Lis 2013, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację maniuśmiech Ale ja jestem można rzec że pewna bo byłam na weselu gdzie czesała dużo osób uśmiech Wszystkie mi się mega podobały uśmiech Jej styl po prostu mi się podoba uśmiech Po drugie moje włosy są podatne do układania uśmiech Można z nich robić co się chce oczko A fryzura nie będzie trudna bo nie chcę koków uśmiech

Powrót do góry
oldziiaa
guru
guru

PostWysłany: Wto 5 Lis 2013, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tak durnie zapuszczam włosy, męczę się z nimi i męczę. Tęsknie za moją grzywką, tylko pytanie czy nie cierpię na darmo, bo się jeszcze okaże, że nie potrzebuję takich kudłów do fryzury język
tylko najpierw trzeba zdecydować co chcę na głowie.

Powrót do góry
kasia_90
guru
guru

PostWysłany: Wto 5 Lis 2013, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie długie masz?

Powrót do góry
oldziiaa
guru
guru

PostWysłany: Wto 5 Lis 2013, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na długość końca łopatek. Nigdy w życiu nie miałam tak długich włosów, najgorzej jest z grzywką, nie ma jej, i wychodzi mi duże czoło przez to. Co mnie bardzo irytuje.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

Skocz do: