Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Na zdrowie! - czyli jak o nie dbam, porady, problemy, etc.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yours
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pon 12 Sie 2019, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to mam takie przeczucie, że ostatnio coś się zaniedbałam, a że chciałabym to zmienić, to na początek uczę się, jak schudnąć. Osobiście znalazłam ten portal https://omegatrade.pl/dieta-rozdzielna-dr-haya-zasady-efekty-opinie-czy-to-dobry-sposob-na-zdrowe-odchudzanie/ poradami i przepisami na diety, ale i ich szczegółowymi opisami. Dieta dr Hay'a mnie właśnie bardzo zainteresowała. Chyba jej spróbuję, może coś da.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzyka
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pon 26 Sie 2019, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknijcie sobie tutaj:
https://evita.sklep.pl/pl/blog/Jakie-ziola-na-trawienie-5-ziol-wspomagajacych-trawienie/24

Na stronie jest dobry artykuł o ziołach wspomagających trawienie. Wiele z nich bez problemu mozna znaleźć w pierwszej lepszej polskiej kuchni, jak kminek. Kminek dodawany bywa do pieczywa, sosów, pieczonych mięs i bigosu. Ponieważ znakomicie zapobiega wzdęciom, ułatwia trawienie i łagodzi skurcze żołądkowe- jelitowe często polecany jest osobom cierpiącym z powodu wrzodów żołądka i dwunastnicy.
Powrót do góry
dyzio69
kandydat
kandydat

PostWysłany: Wto 15 Paź 2019, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro o zdrowiu, to jak oceniacie taki https://migliori-integratori.it/disintossicazione-dellorganismo-un-modo-per-la-salute-il-benessere-e-una-silhouette-armoniosa/ detoks ? Waszym zdaniem jest on zdrowy dla organizmu, czy jednak nie do końca? Bo jestem w sumie rozczarowana tym, jak wyglądam i chciałabym zacząć od niego, a potem przejść na odchudzanie. Dobrze zrobię? Hmm?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: