Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przygoda Jagódki zwana życiem ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
serduszkox
guru
guru

PostWysłany: Pon 6 Lut 2012, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to do biegania za chodzącą już Jagódką nie daleko uśmiech
dorotam
guru
guru

PostWysłany: Sob 16 Cze 2012, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady...co tam u Was?? jak Jagódka?? napisz jak się macie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony

PostWysłany: Pon 15 Paź 2012, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jago śpi, nie muszę robić obiadu bo został po niedzieli, wszyscy w pracy, w domu cisza to sobie myślę "zajrzę co w wielkim świecie. Odpalam kompa, uruchamiam przeglądarkę, rozwijam zakładkę "ulubione" a tam m.in. link do forum...

ależ długo mnie nie byłowykrzyknikwykrzyknik w szoku normalnie jestem!wykrzyknik

niby był od czerwca epizod, że miałam całkiem zniknąć, usunąć konto, ale jakoś się rozmyło... i dobrze bo szczerze mówiąc tęsniło mi się za Wami...
siedzę w domu sama, w okolicy nie ma bąków takich jak Jago więc szczerze mówiąc nie mam do kogo nawet głowy zwrócić, wygadać się wyżalić...

Postanowiłam zatem że tak dalej być nie możewykrzyknik wracam! jeśli przyjmiecie mnie z powrotem do swojego grona Embarassed

co u nas?
ehhh... dużo i chyba nie starczy jednej wiadomości na to by to wszystko opisać...

W naprawdę wielkim skrócie:
Jagoda ma już 15 miesięcy (jakoś tak Wink ) biega jakby od zawsze to umiała oczko Wreszcie zaczęły rosnąć jej włoski ale mimo że ma ich naprawdę sporo, to nadal wygląda jak łysolek bo tak jasne są uśmiech z tyłu głowy tylko widać dwa małe loczki sterczące jak kacze kuperki Very Happy
Jagoda jest wesoła i rozgadana, ale też jest uparta i lubi jak jest po jej myśli... stara się już na wszystkich wymuszać to co w danej chwili chce. Póki co poznali się na niej moi rodzice, mój brat i my z mężem i nie dajemy się oczko
Teściów i siostrę męża owinęła sobie wokół palca, co przyznam mi utrudnia mocno życie...
Ma też ustalony plan dnia. Zasypia zawsze około 12-13 i śpi około 2 godzin. Zjada o 6 rano butlę kaszki, około 9 drugie śniadanko... jeśli mi się uda to o 12 złapie kilka łyżek zupki, a jeśli nie to zjada obiadek po tym jak wstanie czyli około 14-15, poprawia lekkim "podwieczorkiem" gdy wróci mąż z pracy około 17. O 18.30 zjada jeszcze kanapkę albo coś innego w formie lekkiej kolacji i poprawia kaszką z butli ok 20.30-21 na dobranoc...
Bardzo lubi owoce i warzywa. Pomidory i jabłka mogłaby jeść na okrągło, a batoniki i cukierki to nie koniecznie (chyba że dziadek da to inna sprawa).
Od tygodnia woli pić soczki przecierowe z kubka lub filiżanki niż herbatki z butli. Granulowane herbatki wypadły z obiegu- przestały smakować. Woli natomiast sok malinowy lub zwykła herbatę pitą łyżeczką ze szklanki...

Aaaach! zapomniałabym Very Happy Jagoda ma już całe 8 ząbków- cztery na górze i cztery na dole Very Happy gdy się ją pyta "to ile masz ząbków?" odpowiada "cy!" Very HappyVery Happy

Powrót do góry
Sandra88
guru
guru

PostWysłany: Pon 15 Paź 2012, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooo kogo moje oczy widzą uśmiech Lady jak fajnie że do nas wróciłaś uśmiech mam nadzieję ze będziesz do nas zaglądać częściej
Z twojego opisu wychodzi że Jagódka to już duża dziewczynka, a jeszcze nie dawno pisałaś o jej pierwszych dniach życia uśmiech

czekam na zdjęcia Jagódki
Powrót do góry
LadyKey
uzależniony
uzależniony

PostWysłany: Pon 15 Paź 2012, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ten czas tak szybko leci że szok uśmiech

tak tak... wracam i to na dobre mam nadzieję uśmiech chociaż widzę, na pierwszy rzut oka, że stare nasze forumki też poznikały, ale czas pokaże uśmiech
zdjęcia może nawet za chwilę... póki Jago śpi... wrzucę uśmiech

Powrót do góry
nimfa
moderator
moderator

PostWysłany: Pon 15 Paź 2012, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady ja jako stara witam się ponownie w naszym gronie lol nawet ostatnio o Tobie myślałam lol

8 zębów...phi...co to jest...Dotka już się 12 dorobiła lol

naprawdę fajnie Cię widzieć a właściwie czytać lol

Powrót do góry
LadyKey
uzależniony
uzależniony

PostWysłany: Pon 15 Paź 2012, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojj chciałabym żeby miała już 12 ząbków buja w obłokach
jakiś czas temu zaczęły wyrzynać się jej dwa dolne trzonowe... ma koszmarnie opuchnięte dziąsła i zaczerwienione, ale skubane nie przebiły się jeszcze... z miesiąc to trwa... okresowo Jagoda jest chlipiąca w ciągu dnia, robi się z niej niejadek, kiepsko sypia... ale mamy cudowną pastę po której jej szybciutko przechodzi i wszystko wraca do normy Very Happy

a to moja kokieta z początku sierpnia uśmiech

Tydzień temu karmiła u wujostwa papugę nimfę uśmiech oto efekt

Powrót do góry
Asiulaaa019
guru
guru

PostWysłany: Pon 15 Paź 2012, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka minka Very Happy
Słodka dziewczynka uśmiech

Powrót do góry
serduszkox
guru
guru

PostWysłany: Pon 15 Paź 2012, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba trochę obawiała się tej papugi, słodka Jagódka uśmiech
marta_ges
moderator
moderator

PostWysłany: Pon 15 Paź 2012, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo witaj Lady uśmiech jaka minka przy papudze:)uśmiech

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następny
Strona 22 z 25

Skocz do: