Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przygoda Jagódki zwana życiem ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak

PostWysłany: Wto 13 Wrz 2011, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka śliczna perełka uśmiech ahh... jeszcze tylko parę miesięcy do ślubu ... a potem Twisted Evil
guru
guru

PostWysłany: Wto 13 Wrz 2011, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shadow's wife napisał:
Dziecinka przecudowna wykrzyknik Zresztą jakby miała nie być cudna, skoro ma na imię Jagoda Very Happy Dla mnie to pierwszy typ na imię dla dziewczynki, bardzo mi się podoba, ewentualnie Gabrysia uśmiech
Swoją drogą-Marga coś nas chyba łączy oczko

Śledzić dalej będę waszą przygodęwykrzyknik

Chyba tak uśmiech. Ja też będę tu zaglądać. Na ogół nie zachwycam się dziećmi, których nie znam na żywo, ale Jagódka mnie jakoś chwyta za serce...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka ona jest słodziutka uśmiech no nie mogę się napatrzeć na to zdjęcie serduszka
Powrót do góry
metka
moderator
moderator

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do wycałowania i wytulenia, same pyszności z tej Jagódki uśmiech
uzależniony
uzależniony

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki uśmiech ale to prawda uśmiech gdybym tylko mogła to wciąż by całwała swoje maleństwo uśmiech

Rośnie jak na drożdżach... Postanowiłam zacząć już ją ubierać w ciuszki w rozmiarze 68. 62 są niby jeszcze takie że się mieści, ale jak dobrze wyciągnie nózie to śpioszki mocno napinają się na stópkach.
Niby po mojej siostrze mam troszkę ciuszków w tym rozmiarze, ale dziś dokupiliśmy pięcio paka bodziaków z długim rękawkiem. tak w ramach piżamki.
Wyobraźcie sobie, że rośnie nam mały piecuch. Niby jeszcze zimno nie jest, a już musiliśmy jej kołderkę wymienić na puchową uśmiech pod tą niby lekką marzła uśmiech nawet w ciepłym pajacyku i na kocyku pod pleckami. Teraz wystarczy bodziak z długim rękawem uśmiech

Tak więc od jutra zaczynamy nosić nowy rozmiar uśmiech

No i postanowiliśmy kupić elektroniczną nanię. Problem polega na tym, że gdy panna śpi w swoim łóżeczku a my siedzimy w salonie i oglądamy film, słabo ją słychać, nie mówiąc o sytuacjach takich jak odwiedziny znajomych. Wtedy to ja kompletnie się nie mogę zrelaksować bo denerwuję się, że jej nie słyszę...
Ma któraś z was taką nianię, albo może możecie mi jakąś polecić, bo ja kompletnie nie wiem jaką kupić... avent? baby ono? a może jakiejś innej firmy?

Powrót do góry
serduszkox
guru
guru

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka ma Philipsa ale nie pamietam dokładnie jaki model (mogę jej zapytać) . Powiem Ci że ma super zasięg i bardzo wyraźnie wszystko słychać. Możemy wyskoczyć nawet do sklepu na róg a słychać jakbyśmy siedziały obok jej córeczki uśmiech
Lady_S.
guru
guru

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://allegro.pl/a-elektroniczna-niania-my-baby-promocja-i1771548524.html

my mamy taką nianię tylko z różowym misiem, bardzo dobrze się sprawuje, od samego początku jak tylko Wiki przyszła do domu to jej używamy i mam komfort psychiczny,bo mogę spokojnie siedzieć w salonie i oglądać film kiedy ona śpi na górze... jak zaczyna płakać czy stękać to od razu się włącza no i nawet jak ma czkawkę to ją słychać oczko
Powrót do góry
LadyKey
uzależniony
uzależniony

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stanęlo na tym że rodzice kupią nam nańkę elektroniczną uśmiech
poskarżyłam się dziś mamie, że musimy ją kupić, bo wczoraj mało nie zabiłam się na schodkach (tych co jakiś czas temu przewróciłam się z małą na rękach) biegnąc do niej...
Pierdołka zachłysnęła się własną śliną podczas snu Confused Gdy jestem w łóżku, obok jej łóżeczka, słyszę zanim zdąży się jeszcze zachłysnąć - na etapie przełykania ślinki przewracam ją na brzuszek i klepię po pleckach... Wczoraj natomiast byłam w salonie i oglądałam film... usłyszałam ją zdecydowanie później - już oddechu złapać nie mogła... ehhh...

Dziś jest dzień kupy Twisted Evil od rana dokuczają jej bączki i gra po jelitkach... oj duzie kupsko będzie Twisted Evil mam tylko nadzieję, że nie w czasie gdy będziemy w przychodni na szczepieniu uśmiech
Tak strasznie jej dokuczało, że wisząc na moich rękach płakała przez sen... daliśmy jej 10 kropli espumisanu i...zupełnie inne dziecko Very Happy
dlatego odstawiamy bobotic, który zaleciła nam dr. pediatra - on zupełnie na nią nie działa, mimo używania ciągłego 3 razy dziennie.
A tak w ogóle to dziecię nauczyło się pluć Very HappyVery Happy kroplami bobtic pluje Very Happy a jest on o smaku malinowym, natomiast bananowy espumisan jej smakuje Very Happy

Powrót do góry
Lady_S.
guru
guru

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady współczuję.. moja mała chyba bardzo lubi dławić się śliną i jedzeniem tak żeby nie łapać oddechu .. lubi mnie straszyć..
a etap ślinienia i robienia baniek ze śliny jest cudowny-ma tyle radości z tego,że aż szkoda ją wycierać ciągle Very HappyVery Happy
Powrót do góry
LadyKey
uzależniony
uzależniony

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było mnie ty z tydzień albo lepiej, ale M miał dwa tygodnie urlopu i wiecie co... on nie może tyle w domu siedzieć Twisted Evil od tej pory nie pozwole mu na dłuższe jednorazowe urlopy niż tydzień...
no skaranie boskie z tym facetem... praktycznie codziennie kłóciliśmy się o czynności do zrobienia przy Jagodzie...
Do tej pory zawsze mówił "to ty wiesz najlepiej... przecież jesteś jej matką" a w ciągu tego urlopu nabrał zwyczaju pouczania mnie i rozkazywania "zrób co mówię i nie dyskutuj" Evil or Very Mad Evil or Very Mad oj ja mu dałam nie dyskutowanie Twisted Evil
no ale od poniedziałku jest już w pracy i od razu atmosfera się zmieniła a i my się nie kłócimy o małą Twisted Evil
Podjęłam też przerwaną walkę z pracą magisterską i muszę dwa razy w tygodniu jechać do promotora z projektem (moja praca dotyczy zaprojektowania osiedla ekologicznych domów jednorodzinnych). Co do samego tekstu to go pochwalił, że świetnie mu się czytało, a rozdział o zasadach budownictwa ekologicznego tak go wciągnął, że po zakończeniu miał niedosyt Very Happy hehehe
Tak więc mała wylądowała i w poniedziałek i we środę u mojej mamy uśmiech i tak będzie do czasu aż zakończę pracę nad projektem uśmiech mama szczęśliwa, a M niepocieszony "wezmę dzień wolny i zostanę z małą" ooooo nie! wystarczy mi jego wolnych dni narazie Twisted Evil

A teraz z innej beczki. Ostatnio nasi znajomi, którzy byli naszymi fotografami na naszym weselu, poszukiwali starego motocykla z koszem do sesji ślubnej plenerowej. W związku z tym poprosiłam M, żeby zadzwonił do wójka (który taki motocykl ma) i żeby zapytał, czy możemy w tym pomóc znajomym. Wójek się zgodził więc M ostatnią niedzielę spędził na polu z motocyklem i czwórką szaleńców na zdjęciach Very Happy
Znajomi tak byli wdzięczni za pomoc, że postanowili zrobić nam sesję zdjęciową z Jagodą Very Happy
Mimo naszych protestów, żeby nie czuli się zobowiązani do odwdzięczania się nam, postanowili i koniec Very Happy powiedzieli, że nie mieli okazji robić takiej sesji z takim maluszkiem więc potraktują to jako nowe doświadczenie i portfolio do pracy Very Happy
"No ok" powiedziałam "w takim razie zgadzam się... ale pod warunkiem że to wykorzystacie do portfolio"
Tak więc przyjeżdżają w sobotę uśmiech
Gdy dostanę od nich zdjęcia to od razu wrzucę, żeby wam pokazać Very Happy

a teraz uciekam... do zobaczenia niebawem uśmiech

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 3 z 25

Skocz do: