Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maja_82
maniak
maniak

PostWysłany: Czw 30 Cze 2011, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi się podoba taki bukiecie, tylko sama bym się na niego nie zdecydowała, nie wiedziałabym co z rękami zrobić. Shocked

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru

PostWysłany: Nie 3 Lip 2011, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misia1608 napisał:
te bransoletki są bardzo wygodne, gdyż posiadają rzep i można je odpinać w czasie zabawy. Na praktykach w kwiaciarni robiłam podobne, jedyną ich wadą jest ta, że są mniej trwałe i kosztują praktycznie tyle samo co normalny bukiet. Ja osobiście zdecydowałabym się na bukiet tradycyjny

możesz napisać ile ok. kosztuje taka bransoletka?

Powrót do góry
Sheryl
maniak
maniak

PostWysłany: Nie 3 Lip 2011, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

............

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 23:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
misia1608
bywalec
bywalec

PostWysłany: Pon 4 Lip 2011, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
misia1608 napisał:
te bransoletki są bardzo wygodne, gdyż posiadają rzep i można je odpinać w czasie zabawy. Na praktykach w kwiaciarni robiłam podobne, jedyną ich wadą jest ta, że są mniej trwałe i kosztują praktycznie tyle samo co normalny bukiet. Ja osobiście zdecydowałabym się na bukiet tradycyjny

możesz napisać ile ok. kosztuje taka bransoletka?

to zależy ile i jakie kwiatki, jakie dodatki itp. ceny są takie same, bo ilość kwiatów i dodatków jest ta sama, tylko, że ścięte są krócej. Dużo kosztuje rzep na jaki się je mocuje. No i oczywiście robocizna, bo jest to o wiele trudniejsze niż zwykły bukiet. Praktycznie już za 25 zł z jednym kwiatkiem i przystrojeniem możesz dostać. Jednak ślubne kształtują się od 60 do około 120. Mówię tyle, ile liczyłam za nie dwa lata temu... teraz ceny mogą być niższe

Powrót do góry
Sheryl
maniak
maniak

PostWysłany: Pon 4 Lip 2011, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 23:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Mikusia
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pią 22 Lip 2011, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bransoletka super jednak ja zdecyduje się na tradycyjny bukiet mimo tego, że mój też będzie ze storczyków i będzie drogi. Bransoletkę będzie miała za to moja świadkowa, bo tak sobie zażyczyła oczko

Powrót do góry
Marga
guru
guru

PostWysłany: Nie 24 Lip 2011, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładna rzecz, ta bransoletka uśmiech. Ja jej nie wybiorę, ale tylko dlatego, że bukiet mi się kojarzy bardzo silnie ze ślubem, nie wyobrażam sobie PM bez bukietu. Tym niemniej, jeśli nie zależy Ci tak bardzo na bukiecie jako symbolu - na pewno będziesz świetnie wyglądała z taką bransoletką, uroczo i elegancko uśmiech.

Powrót do góry
Zuza_M
kandydat
kandydat

PostWysłany: Sro 27 Lip 2011, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to dziwnie wygląda. Jak przebranie za nimfę, noc świętojańska, wianuszki... Takie wielkie coś przylepione do ręki. Jak ta rękę podać do nakładania obrączki? Nie będzie to wyglądać komicznie?
Plus odwieczne: "nie będę wiedziała, co zrobić z rękami" oczko
Co kto lubi. A ja mówię: nie.
Chociaż mimo wszystko kreatywność popieram, trzeba szukać nowych dróg itd.

PracowniaArtystyczna.blox.pl - moja twórczość, w tym biżuteria. I po prawej sposób na otrzymanie darowizny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sheryl
maniak
maniak

PostWysłany: Sro 27 Lip 2011, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 23:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zuza_M
kandydat
kandydat

PostWysłany: Sro 27 Lip 2011, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się źle w czymś takim czuła. Dziwnie...
Ale nie krytykuję niczyich gustów. Skoro znalazłaś to, co Ci odpowiada, to gratuluję uśmiech
Ja mam właśnie problem z bransoletką, bo takie na gumce mnie "depilują", innej odpowiadającej mi nie znalazłam. Może sobie sama zrobię oczko

PracowniaArtystyczna.blox.pl - moja twórczość, w tym biżuteria. I po prawej sposób na otrzymanie darowizny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: