Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślub - żałuję, że to zrobiłam
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiniac
gaduła
gaduła

PostWysłany: Sro 6 Lip 2011, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam,że jesteście niesprawiedliwe wobec Pusi.
Kasiek86
guru
guru

PostWysłany: Sro 6 Lip 2011, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiniac rozwiń swoją wypowiedz, dlaczego jesteśmy niesprawiedliwe? Czytałaś całą historię pusi?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony

PostWysłany: Sro 6 Lip 2011, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tym, że ślub nie zmienia ludzkiego charakteru, pozwala tylko wyraźniej dostrzec pewne jego cechy u siebie i współmałżonka, zwłaszcza, gdy się wcześniej razem nie mieszkało (btw czekanie na wspólne mieszkanie po ślubie to cudowna sprawa, widzę po swoich znajomych).
Bardzo mi przykro Pusiu, że tak się układa, ale macie jeszcze szansę to zmienić. Identyczną sytuację mieli moi przyjaciele, w rezultacie wynajęli bardzo tanio mieszkanie i separacja z teściową i jej cudną córeczką (siostrą młodego) uratowała ich związek.

Powrót do góry
kiniac
gaduła
gaduła

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniej więcej znam historię Pusi...Troszkę ją rozumiem, bo mam podobnie. Mój T. też jest bardzo związany ze siostrą...moim zdaniem za bardzo. Podam wam kilka przykładów. Kiedy się posprzeczamy z moim mężem, ona dzwoni do mnie i próbuje mnie pouczać. Ja mam silny charakter i się nie daję. Ostatnio powiedziałam jej wprost, że to nasza sprawa, ja nie jestem nią i postępuję po swojemu. Ten tydzień po ślubie spędzamy u moich rodziców, a ona dzwoni do niego dzień w dzień. Nawet kolacji nie możemy spokojnie zjeść. Też powiedziałam jej wprost, żeby dała nam się sobą nacieszyć. T. też mówię, że nie podoba mi się zachowania jego siostry. On początkowo zawsze twierdzi, że przesadzam, ale ja nie ustępuję, stoję przy swoim i w końcu on mięknie. Mam silniejszy charakter niż Pusia, mówię, co myślę i tylko dlatego jestem w lepszej sytuacji.
NutkaMisio
maniak
maniak

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja całe szczęście nie mam problemu z nadgorliwym rodzeństwem mojego wybranka ani z nikim innym.
trzymam dziewczyny za was kciuki że się uporacie z tymi problemami i zapanuje u was spokój i szczęście uśmiech

Powrót do góry
kiniac
gaduła
gaduła

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie narzekam, umiem postawić na swoim i jestem szczęśliwa z moim T. Pusiu musisz bardziej obstawać przy swoim, nie pozwól nikomu się ustawiać po kątach. Musisz mieć swoje zdanie i twardo przy nim obstawać, a będzie dobrze, zobaczysz uśmiech
gabi8_9
maniak
maniak

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiniac teraz dopiero zauważyłam że Twój wielki dzień już za Tobą w związku z tym wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia uśmiech

Powrót do góry
Smużka
maniak
maniak

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiniac napisał:
Mniej więcej znam historię Pusi...Troszkę ją rozumiem, bo mam podobnie. Mój T. też jest bardzo związany ze siostrą...

Też nie chciałaś ślubu i nie cieszyło Cię, że wychodzisz za mąż, też zrobiłaś to, bo Twój narzeczony chciał, też mu nie ufałaś przed ślubem, też chciałaś intercyzy?
Jeśli nie, to jednak Twoja historia (mimo podobieństwa sióstr mężów) jest zupełnie inna niż Pusi.

Ślub kościelny
Powrót do góry
Kasiek86
guru
guru

PostWysłany: Pią 8 Lip 2011, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiniac bez obrazy ale pomyślałam tak jak Smużka zresztą sama to potwierdziłaś. Rozumiesz Pusię, bo sama masz podobnie (jeżeli nie tak samo...). My zrozumieć nie potrafimy, bo ja nigdy nie zrozumiem jak można dać się tak "zniewolić" mężowi, jak można ufać, że po ślubie wszystko się zmieni jak za dotknięciem magicznej różczki, przy czym przed weselem nic nie robić aby cokolwiek się zmieniło i odliczać czas do ślubu czyt. do magicznej przemiany. Następnie jak można pozwolić sobie wtrącać się osobom trzecim do swojego związku. No i nie chcę tego mówić, ale jak można tkwić w takim toksycznym związku...Już to raz mówiłam, nie samą miłością człowiek żyje. Potrzeba też szacunku, zrozumienia, wspólnoty, bo jak tego nie ma to miłość ulatuje raz dwa i co pozostaje?

Powrót do góry
Gosiula
guru
guru

PostWysłany: Pią 8 Lip 2011, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kinac ja tez zgadzam się ze Smużką i Kasią

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 4 z 27

Skocz do: