Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szczepienia i badania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wterry
początkujący
początkujący

PostWysłany: Czw 14 Lis 2019, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o antyszczepionkowcach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
bywalec
bywalec

PostWysłany: Pią 10 Sty 2020, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawie tydzień temu złapało mnie przeziębienie. Myślałam, że uporam się z nim jak zwykle szybko. Okazało się, że muszę stoczyć walka z powracająca gorączka, która z dnia na dzień jest wyższa. Na szczęście tutaj : https://www.bee.pl/domowe-inhalacje-na-katar-dla-doroslych-a-700.html znalazłam domowe sposoby na walkę z chorobą. Polecam wam tam zajrzeć.
Powrót do góry
Juleńka
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pon 20 Sty 2020, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety choroby nie wybierają. Szczegolnie ciezko znosi sie takie choroby w starszym wieku. Akurat mój wujek (już w dosc sedziwym wieku bo ma 71 lat) jest taki chorowity ale odkad jest w domu spokojnej starosci Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu to czuje sie znacznie lepiej i bardzo sobie chwali to miejsce. Niestety nikt z rodziny nie ma jak sie nim opiekowac dlatego ta decyzja zostala podjeta wspolnie a wujek koniec koncow jest zadowolony a my spokojni. Oni akurat tam dbaja o regularne badania i personel doklada wszelkich staran aby czul sie tam jak w domu.
Powrót do góry
arvena
bywalec
bywalec

PostWysłany: Sro 5 Lut 2020, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wterry napisał:
A co sądzicie o antyszczepionkowcach?

Nie wiem co o nich sądzić, każdy ma wybór i tylko dzieci szkoda jeśli nie będą szczepione a zachorują. Podobnie jest przecież z wirusem hpv, dzięki szczepieniom Australia wyeliminuje niedługa raka szyjki macicy, u nas to nadal bardzo częsty nowotwór. Na szczęście można tego wirusa usunąć z okolic szyjki macicy dzięki papilocare.
Powrót do góry
Komfor86
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pią 7 Lut 2020, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od dłuższego czasu chodzę na leczenie komórkami macierzystymi w Poznaniu w prywatnym gabinecie i czuję się świetnie! Mój organizm jest zregenerowany i odżywiony uśmiech
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54
Strona 54 z 54

Skocz do: