Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Moje zaręczyny:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 80, 81, 82  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
geryk
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pią 26 Lut 2016, 10:21    Temat postu: Zaręczyny Odpowiedz z cytatem

Niesamowite są te opowieści. Dzięki, że chcieliście się podzielić ze swoich wrażeń oczko
akacjowa
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto 14 Cze 2016, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Ukochany oświadczył mi się w górach na szlaku uśmiech Było to dla mnie zupełnie niespodziewane. Pojechaliśmy we dwójkę w Bieszczady, chodziliśmy trochę aż doszliśmy do połoniny i zrobiliśmy sobie postój. Ładne widoczki się stamtąd rozciągają, więc patrzyliśmy na nie, on mnie obejmował tak od tyłu i w pewnej chwili mówi że mnie kocha, potem chwila milczenia i: wyjdziesz za mnie? A ja tak: może kiedyś wyjdę Very Happy bo myślałam że sobie żartuje Very Happy a ten sięga do kieszeni i: ale na poważnie, wyjdziesz za mnie? Wyciąga pierścionek i zaczyna przemowę Very Happy zdębiałam całkowicie i nic nie mówiłam, aż w końcu mi się przypomniało że muszę się przecież zgodzić i się zgodziłam uśmiech szczęście niesamowite, choć przyznam szczerze że nie płakałam, nie mogłam za to schować uśmiechu który pojawił mi się na twarzy uśmiech nic się nie spodziewałam choć rozmowy o wspólnym życiu się już między nami pojawiały
sreg
gaduła
gaduła

PostWysłany: Wto 14 Cze 2016, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akacjowa ale uroczo! Uwielbiam góry, scenariusz niemal idealny serce
Alinka22
bywalec
bywalec

PostWysłany: Pią 8 Lip 2016, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My byliśmy w dobrej restauracji a potem zrobił mi niespodziankę i zamówił lot balonem!! Tam się oświadczył. to było niesamowite:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec

PostWysłany: Pon 1 Sie 2016, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł uśmiech
Powrót do góry
Mateusz423
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto 2 Sie 2016, 11:57    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

A ja swoją zabrałem na lot balonem, bo to było jej marzenie, no i wtedy oświadczyłem sie jej.
Powrót do góry
Irmi
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sob 27 Sie 2016, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój M. oświadczył mi się na szlaku w naszych pięknych Tatrach Smile Przechodziliśmy z Morskiego Oka do Doliny Pięciu Stawów. Takie piękne widoki się tam roztaczają... I stało się Smile Mimo szczytu sezonu i tłumów ludzi, udało mu się znaleźć taki moment, żebyśmy byli sami, żeby była cisza i spokój. Tylko góry i my. Tak, jak zawsze o tym marzyłam Very Happy

Powrót do góry
Meelka
Gość

PostWysłany: Pią 16 Wrz 2016, 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż też i się oświadczył w górach, w Zakopanem Very Happy Cudowny klimat, popłakałam się ze szczęścia. A potem kolacja w Karczmie Szymaszkowa, naszej ulubionej, bo klimat iście góralski, a jakie pyszne jedzenie. I wybór alko przedni! Ja chce jeszcze raz, a tu juz po slubie, pędzi ten czas jak szalony
Powrót do góry
majaqaz
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2016, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wychodzę z założenia że zaręczyny muszą być indywidualnie dostosowane do kobiety. Jak lubi byc np w centrum uwagi no to publiczne oświadczyny, jak jest np fanką jazdy konnej no to może na koniu itp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Madalajn
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2016, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaręczyny może nie były niczym niespodziewanym ponieważ w marcu urodziła się nasza córeczka i była o nich mowa od jakiegoś czasu.. mimo wszystko zaskoczeń nie zabrakło.
Gdy powiedział "Zabieram Cię na wycieczkę" już wiedziałam, co się kroi. Poza tym dwa dni wcześniej na spacerze z małą wszedł do Jubilera, każąc mi czekać nieopodal Cool Very Happy

Na wycieczce czysty spontan, miejscowość, miejsce - nic nie było zaplanowane. Szliśmy przed siebie z ekwipunkiem potrzebnym do wędrówek po lesie (uwielbiamy spacery na łonie natury, ogniska i tego typu rzeczy).
Szliśmy, szliśmy rozmawiając i doszliśmy do pięknego miejsca, na odludziu koło Sanu, wychodząc z lasu na piękną polane, przy której za małą górką było idealne miejsce na ognisko. Typowe dzikie ostępy. Do tego wszystko było przygotowane, nawet kije na kiełbasę, zupełnie jakby na nas to miejsce czekało. Myślę - tyle drogi by jechał żeby tylko to przygotować? Na pewno nie! No i się nie myliłam heh, mieliśmy po prostu szczęście uśmiech

Narzeczony mój zaczął się zabierać za rozpalanie ogniska, ja tymczasem zbierałam gałązki na rozpałkę. Zawołał mnie po chwili i gdy wróciłam (odeszłam bodajże na 5 metrów ale stałam odwrócona tyłem) zobaczyłam nalane do kieliszków wino i nim zdążyłam rzucić gałązki wyskoczył z tekstem, wyciągnąwszy w tym samym czasie niebieskie pudełeczko z pierścionkiem : "Zostaniesz moją żoną?"
Zaczęłam się śmiać, bo naprawdę mnie zaskoczył. Nie czekał, od razu przeszedł do najważniejszego punktu. Później już tylko było lepiej ale zostawię to dla siebie. Żeby nie było niedomówień: oczywiście się zgodziłam uśmiech

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 80, 81, 82  Następny
Strona 75 z 82

Skocz do: