Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tatuaze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda87
guru
guru

PostWysłany: Pią 28 Sie 2009, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
no właśnie, dlaczego?? mi się to miejsce bardzo podoba, ale rzeczywiście nie spotkałam wielu osób, które miałyby taki tatuaż..... Rolling Eyes

wpadło mi do głowy, że na nadgarstku żyły są zaraz pod skórą i to za blisko od 'strefy nakłuwania'... może większe prawdopodobieństwo zakażenia czy krwotoku czy jakoś tak ... ? Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owocowamamba
bywalec
bywalec

PostWysłany: Sob 29 Sie 2009, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to te miejsca co wymieniła MissIndependent są bardzo bolesne... Ale ja widziałam dziewczyne co ma tatuaż na stopie... i to nawet n ie jedną, więc chyba robiąuśmiech Samej mi się to podoba.... i też bym chciałam w takim miejscu... zwłaszcza jakaś gwiazdka na stópce=)
Powrót do góry
Sadie
guru
guru

PostWysłany: Sob 29 Sie 2009, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stopy to nie problem. Kazdy artysta wykona. Strefy jak rece (dlonie+ nadgarstki) szyja i twarz sa robione bardzo niechetnie bo sa to bardzo widoczne miejsca. Istnieje podstawa prawna ktora pozwala pozwac do sadu artyste jesli sie uzna ze tatuaz zamiast zdobic szpeci. Salony sie przed tym bronia jak moga i nie chca wykonywac tatuazy w tych miejscach. Nigdy nie wiadomo co komu odbije i zmieni zdanie. Najpierw chcial tatuaz na dloni a teraz nagle mu sie nie podoba. Ja na swoj podpisalam chyba z tysiac papierkow ze tak napewno i w razie co to nie bede sie sadzic i bla, bla, bla.
ruda musze cie rozczarowac ale nie ma to z zylami nic wspolnego. Sa za glegoko w stosunku do powierzchni ktora sie tatuuje. Very Happy
Najbardziej bolesne miejsca sa tam gdzie pod skora jest zaraz kosc. Stopy (ciezko to sie goi bo wiekszosc czasu ma sie a to skarpetke a to buta no i skora sie napina i rozluznia podczas ruchu), lopatka gdzie kosc jest blisko skory i zebra. Zebra to zabojcy. Faceci maja problemy z wytrzymaniem. Cala reszta to male piwo.
ivigra mnie to laskotalo. Powaznie. Pierwszy tatuaz wykonywano mi podczas przygotowywania do kolokwium i nie pamietam zebym byla specjalnie rozproszona. Dwa dni pozniej 20 chlopa przetargalo mnie po macie i tego naprawde na swiezo zrobiony tatuaz nie polecam. Zdejmowalam kawalki skory z koszuli. Ale obeszlo sie bez poprawki.
Moj Gwiezdny Pyl laskotal. Ogolnie uczucie po tatuazu jest takie jak sie w mlodosci spadlo z roweru i obtarlo dlonie. Takie wrazenie obtarcia naskorka. W kazdym razie ja to tak odczuwalam. Teraz rysunek sie juz zagoil i jest prawdziwa ozdobka. Pierwszy raz mam tatuaz ktory moge widziec codziennie Very Happy
moderator
moderator

PostWysłany: Sob 29 Sie 2009, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak bedzie trzeba to też podpiszę masę papierków i niech mi zrobią to co chcę i gdzie chcę. wzorki, które ja wybieram są tam małe i tak subtelne, że raczej mnie szpecić nie bedą. taką mam przynajmniej nadzieję Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sadie
guru
guru

PostWysłany: Sob 29 Sie 2009, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak sie upra to nic nie poradzisz. Jak nie zdecyduja sie ci zrobic to nie i zmusic nie dasz rady
moderator
moderator

PostWysłany: Sob 29 Sie 2009, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zmuszać nikogo nie będę, nie przystawię im pistoletu do głowy Smile zawsze znajdę inny salon. bo tak naprawdę to kto wybiera miejsce tatuażu: ja czy oni?? jeśli nie jest jakoś szczególnie niebezpieczne, ot względy estetyczne decydują, to dla mnie sprawa jest bardzo prosta Rolling Eyes dobrych salonów jest sporo, w którymś na pewno zrobią mi taki tatuaż jaki będę chciała. nie mam nic przeciwko podpisaniu kilku świstków.

Powrót do góry
Justyś:)
maniak
maniak

PostWysłany: Sob 29 Sie 2009, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent -Lepiej tam nie trafiać... ceny przystępne bo 60 zł. za litere ale lepiej dopłacić i być zadowolonym i nie mieć niczego do poprawki...

(...) żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...
Powrót do góry
MissIndependent
moderator
moderator

PostWysłany: Nie 30 Sie 2009, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli nie polecasz.... zapamiętam Wink

Powrót do góry
Justyś:)
maniak
maniak

PostWysłany: Nie 30 Sie 2009, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może miał gorszy dzień i wyraźnie się temu panu spieszyło...

(...) żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...
Powrót do góry
forumowiczka81
gaduła
gaduła

PostWysłany: Nie 30 Sie 2009, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę pomyśleć

Gdzie polecacie portret ? nie za duży jakieś 20x20cm
Wiem, że to musi być moja decyzja ale chciałabym poznać wasze opinie uśmiech
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 4 z 23

Skocz do: