Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Cienie pod oczami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuchel
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pią 4 Paź 2019, 6:17    Temat postu: Cienie pod oczami Odpowiedz z cytatem

dziweczyny polećcie coś naprawde dobrego [dobrze by było, gdyby etz przy okazji neidrogiego, ale nie koneicznie ]
na cienie pod oczami

i co zrobić, aby pozbyć się takich małych "prosaczków", kaszaków, czy raczej białych malutkich krosteczek pod oczami,
których jest u mnie pełno
i nawet gdy zatuszuje cienie, to te krosteczki sprawiają, że nie za dobrze to wygląda ;/
jak się ich pozbyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daenerys
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pią 4 Paź 2019, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszaki najlepiej usunie kosmetyczka ale ja często usuwałam sama nakłuwałam zanurzoną wczesniej w spirytusie igłą bądź szpilką i delikatnie wyciskałam. Żadne blizny nie zostaly na szczęście.
Pod oczy (przynajmniej u mnie) fajnie sprawdził się PAN STICK MF oraz Dermacol. Żadne kremy rozjasniające, żele świetlikowe nic nie dają, jeśli są to cienie genetyczne. Niezłe rownież są korektory Catrice, jednak w przypadku delikatnej skóry pod oczami polecam korektor w płynie a nie ten w słoiczku bo nie będzie CI wchodził w zmarszczki.

Polecam to miejsce:
https://darmarsklep.pl/

Obecnie maja dobre ceny na wiele korektorów.
Powrót do góry
beata0101
kandydat
kandydat

PostWysłany: Wto 8 Paź 2019, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam na takich zabiegach w gabinecie estetycznym. Poza tym jest kilka skutecznych metod na usuwanie cieni pod oczami https://dermestetic.pl/poradnik/problemy-skorne-poradnik/cienie-pod-oczami-jak-je-usunac . Jednak musisz przestrzegać kilku reguł zawartych w artykule, do którego link podałam.
Powrót do góry
doti
bywalec
bywalec

PostWysłany: Pon 14 Paź 2019, 21:25    Temat postu: Cienie pod oczami Odpowiedz z cytatem

Cześć , ja niestety walczyłam z tym samym problemem co Ty. W dodatku misiąc przed ślubem .. Żadne kosmetyki nie pomagały ,więc zaczęłam szukać kogoś kto mi pomoże z cerą czyli kosmetyczka i zabieg medycyny estetycznej . Zaczęłam szukać w internecie po portalach ogłoszeniowych taki jak ten https://homefree.eu/pl/cat/uroda-zdrowie-1 . Znalazłam gabinet warty uwagi ,mają sporo ofert na tej stronie . Może Ty też spróbuj walczyć ze swoją cerą inaczej ? Poszukaj na tej stronce albo wystaw sama ogłoszenie że szukasz dobrego gabinetu ,który Ci pomoże uśmiech Pozdrawiam !
Powrót do góry
ynos89
kandydat
kandydat

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście polecam wam krem pod oczy albo jak sprawa jest beznadziejna to zabieg kwasem hialuronowym. Kremy zamiawiam zazwyczaj z https://www.ezebra.pl/
a kwestia takich sytuacji jak twoja tez jest fajnie wyjaśniona w jednym artykule od ezebra własnie. Także zachęcam do poszukania na stronce informacji, bo naprawde jest dużo ciekawej wiedzy jak i produktów w świetnych cenach uśmiech ja już tylko stąd zamawiam , bo bardzo często są super atrakcyjne promocje także sprawdzcie same uśmiech
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: