Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sparwdzone biuro rachunkowe
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natkawal76
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pon 11 Gru 2017, 14:49    Temat postu: Sparwdzone biuro rachunkowe Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas kto ma firmę wie jak trudno jest rozliczać co miesiąc setki papierów. Nikt z nas nie ma na to czasu aby godzinami nad nimi ślęczeć. Dlatego większość z nas zatrudnia biuro rachunkowe , które wykona za nas pracę. Ze swojego doświadczenia wiem, ze nie jest prosto znaleźć firmę,która rozliczy nasze dokumenty dobrze. Niby każdy oferuje podobne usługi, ale i ceny za nie są rożne jak i zakres obowiązków. Ja wiem, że kiedy zakładam działalność chciał oczywiście zaoszczędzi i wzięłam księgowa tanią i okazało się, ze połowa dokumentów zakupowych nie została wpuszczona w koszty, co wiązało się z wyższym podatkiem dla mnie i dużą stratą finansową. Chciałam tanio to płaciłam mało a za to podatki były wysokie. Dlatego polecam Państwu sprawdzone usługi biuro rachunkowe Radom. Sprawdzone od lat kobiety, bardzo dobre podejście do klienta. Rozliczają szybko papiery, więc nie ma problemu. Teraz oferują również pliki JPK co bardzo ułatwi sprawę, jeżeli chodzi o US. Polecam wybierać ludzi z polecenia, a jeśli nie macie takich to poczytać troszkę na forum, abyście nie mieli tak jak ja kiedyś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ertiko26
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto 12 Gru 2017, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy biura rachunkowe mają jakieś ubezpieczenie od swoich błędów?
katy
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pią 15 Gru 2017, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre biuro rachunkowe to biurokonsultant
[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piloki21
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sob 23 Gru 2017, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie sprawdzę ich ofertę.
jjelonek
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pią 5 Sty 2018, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ertiko26 napisał:
Czy biura rachunkowe mają jakieś ubezpieczenie od swoich błędów?

Ha, dobre pytanie. Mi się wydaje, że raczej są w jakiejś mierze ubezpieczeni. Ale jak się podpisuje umowę to i tak jest klauzura, że ostateczną odpowiedzialność ponosi właściciel firmy Very Happy .
Dlatego warto wybrać zaufaną firmę księgową. Ja od siebie mogę polecić Everte z Lublina - http://biuroeverte.pl/
Powrót do góry
katy
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pią 5 Sty 2018, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim PIT-em zajmuje się sprawdzona księgowa lublin
Powrót do góry
bezniku
bywalec
bywalec

PostWysłany: Pon 8 Sty 2018, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, biura rachunkowe maja ubezpieczenie od swoich bledow. Powinien ten zapis sie znalezc w kazdej umowie, ktora podpisujemy z danym biurem. Jesli chodzi o biuro rachunkowe Ursus o nazwie SmartTax - to maja na 100% taki zapis. Znajomy u nich prowadzi swoja ksiegowosc (online akurat, bo mieszka w Szczecinie). Zadowolony jest - wszystko da sie teraz mailowo zalatwic.
Powrót do góry
haniatorun
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon 15 Sty 2018, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się kompletnie na tym nie znam. W związku z tym nie będę kompletnie w stanie pomóc...
serwus
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sro 31 Sty 2018, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy poszukać w internecie, poczytać opinię i skontaktować się z księgowąuśmiech

Polecam sprawdzić takie biuro :

wang
uzależniony
uzależniony

PostWysłany: Sro 27 Cze 2018, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim najlepszym wyborem jest księgowa cieszyn. Współpracuję z nią już od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Jeśli szukasz kogoś sumiennego do prowadzenia spraw Twojej firmy to koniecznie zainteresuj się jej ofertą.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: