Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Utrata sprawności

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hadryska
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon 18 Mar 2019, 11:28    Temat postu: Utrata sprawności Odpowiedz z cytatem

Zdarzyło się komuś, że kiedyś wszystko działało u niego bez problemów a teraz pewne ruchy są niewykonalne?pytajnik
U mnie tak się zdarzyło, po zawalonej operacji nie mogę już normalnie biegać i jeździć na nartach. Pewnie odszkodowanie medyczne się przydało, ale żadne pieniądze nie przywrócą mi utraconej sprawności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pon 17 Cze 2019, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Niestety, to prawda, że żadne pieniądze nie przywrócą nam pełni zdrowia, ale mimo niepełnosprawności można nadal cieszyć się życiem, a nawet być aktywnym. Moi znajomi mieli bardzo poważny wypadek, w którym najbardziej ucierpiał ich 4 -letni syn, początkowo wszyscy byli przerażeni sytuacją. Niespełna 2 tygodnie po wypadku odwiedziłam ich, mały był jeszcze w szpitalu, natrafiliśmy wtedy na stronę https://www.ortocentrum.com.pl/protezy-konczyn-dolnych/protezy-dla-dzieci , powiem Ci że początkowo trochę nieufnie podeszliśmy do tematu, ale to co przeczytaliśmy dało nadzieję. Aktualnie dziecko jest już od opieką Orto Centrum, jesteśmy dobrej myśli , bo współpracuje, chyba zaczyna akceptować to, że nosi protezę. Trochę się natomiast obawiamy, co będzie gdy zacznie dorastać, wchodzić w ten trudny wiek.
Powrót do góry
kankonada
kandydat
kandydat

PostWysłany: Wto 18 Cze 2019, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety już tak jest, że dziś jesteśmy zdrowi, a następnego dnia już nie. U mnie jest inna sytuacja, bo od dziecka zmagam się z problemami zdrowotnymi w obrębie układu ruchu, ale nie przeszkadza mi to być aktywną oczko
Powrót do góry
Juleńka
kandydat
kandydat

PostWysłany: Nie 6 Paź 2019, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety w starszym wiku jest to bardzo czeste - a nie kazdy moze zjamowac sie caly czas schorowanym seniorem. Na szczescie sa takie miejsca gdzie szczegolnie dba sie o ich zdrowie. Bardzo dobrą ofertę ma dom seniora Pod Topolami który znajduje się w Piotrkowie Kujawskim.  Na stronie https://podtopolami.eu/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat- jest tam rodzinnie a opieka jest calodobowa, nawet nad osobami niepelnosprawnymi. Myślę, że umieszczenie seniora w takim domu jest dobrym pomysłem pod warunkiem, że wyrazi on na to zgodę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: