Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wasze hobby
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aligru
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sro 24 Lip 2019, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ervo212 napisał:
Witam was. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym, żeby rozpocząć bieganie. Czy możecie mi coś polecić? jakieś trasy w okolicach Krakowa? Z góry dzieki wam za pomoc w temacie.

Tras w Krakowie nie znam, ale na pewno odpowiednio przygotuj się do pierwszych treningów, żeby uniknąć kontuzji. Zaopatrz się w jakieś wygodne i dobre buty, poczytaj o planach treningowych dla początkujących. Ja zaczynałem przygodę z bieganiem od wertowania https://www.runners-world.pl/ I nie zapomnij o rozgrzewce, nie katuj się na początku, bo tylko się zniechęcisz uśmiech Powodzenia i być może do zobaczenia gdzieś kiedyś na trasie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
kandydat
kandydat

PostWysłany: Czw 1 Sie 2019, 5:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim hobby jest modelarstwo, szczególnie lubię składać różne modele wojskowe. Very Happy Mam już nawet składzik na takie rzeczy, które kupuję w https://hobby-model.pl/modele-czolgow-pojazdow-wojskowych-1028 i już prawie wszystko stąd mam. Very Happy
Powrót do góry
skuwka
bywalec
bywalec

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2019, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też w wolnej chwili wiele osób zarabia sobie na zakładach bukmacherskich. Nie jest to nic trudnego, a tylko gotówka wpadnie na konto. Tu https://bukmacherzylegalni.net.pl/sts-kod-promocyjny-jak-odebrac-bonus-bez-depozytu/  czytałam o tym, jakie kody promocyjne wprowadzić, by więcej zarobić.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: