Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy warto zdecydować się na psychoterapię online?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepoprawny
bywalec
bywalec

PostWysłany: Pon 29 Maj 2017, 7:18    Temat postu: Czy warto zdecydować się na psychoterapię online? Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie - potrzebuję pomocy specjalisty, ale wolałbym uniknąć fizycznej wizyty w gabinecie. Czy skorzystanie z usługi https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ jest dobrym pomysłem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
bywalec
bywalec

PostWysłany: Sob 18 Lis 2017, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że lepiej na taką niz na żadną, ale przemyśl to na spokojnie jeszcze. Jest taka stronka https://szukamterapeuty.pl/ na której można specjalistów w swoim mieście wyszukać. Taka terapia face to face wiadomo daje lepsze efekty, może jednak się przekonasz?
Powrót do góry
Crafik22
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sro 22 Lis 2017, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest zbyt poważny temat żeby radzić sobie z nim przez internet.
jaceks5
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pią 24 Lis 2017, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, jakie kwalifikacje ma osoba podejmująca się przeprowadzenia psychoterapii on-line. Warto też sprawdzić, czy taka osoba jest również zarejestrowana w PTP.
AnnMa
kandydat
kandydat

PostWysłany: Sro 29 Maj 2019, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się nad tym zastanawiałam, ale ostatecznie wybrałam zwyczajny gabinet. Cieszę się że się przełamałam i Tobie też polecam, tak na prawdę to nic strasznego, psycholog kraków potrafi rozmawiać z ludźmi w taki sposób, że zapominasz o skrępowaniu. Jeśli jesteś z okolic to szczerze polecam Ci to miejsce http://psychoterapiawieliczka.naszaporadnia.com/.
Powrót do góry
wang
gaduła
gaduła

PostWysłany: Pon 3 Cze 2019, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że kontakt z żywym człowiekiem jest dużo lepszą opcją niż psychoterapia online. Zapoznaj się z ofertą poznańskiego ośrodka Pomarańczowe Ja: http://www.terapiapoznan.pl/. Tam na pewno Ci pomogą.
Powrót do góry
Zgooda
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon 3 Cze 2019, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak wolałam porozmawiać z kimś w twarz, jest to na pewno bardziej szczera rozmowa niż online. Udałam się do psychologa na terapię wraz z mężem.
holly77
kandydat
kandydat

PostWysłany: Nie 16 Cze 2019, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli psychoterapia ma dotyczyć walki z uzależnieniem to lepiej będzie wybrać Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu Ponieważ w takim miejscu jesteś odizolowany od czynnika uzależniającego i na pewno łatwiej Ci będzie zerwać z nałogiem.
Powrót do góry
omel33
kandydat
kandydat

PostWysłany: Nie 23 Cze 2019, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc wydaje mi się, że o wiele lepsza jest tradycyjna psychoterapia. jeśli jesteś ze Szczecina lub okolic, polecam Ci udać się tutaj http://www.relacjaszczecin.pl/oferta/porada-i-konsultacja/ na wizyte w celu uzyskania porady i konsultacji. Pracują tu bardzo doświadczeni lekarze, którzy na pewno będa w stanie Ci pomóc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: