Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jaka fryzura z krótki włosów?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AgataKruczyk
kandydat
kandydat

PostWysłany: Sro 27 Wrz 2017, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zerknij na youtube jak włoski można zakręcić na curl secret, moim zdaniem takie loczki i jakieś upięte z boku czy samej góry nawet, będzie wyglądać super. Kiedyś jak pierwszy raz znalazłam takie tutoriale na youtube to tak mi sie spodbało, kupiłam sobie i często robię loczki na tym urządzeniu, jest o wiele szybciej niż zwykłą lokówką.
MalwinaP
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto 17 Paź 2017, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja siostrze robiłam sama fryzurę, bo jak poszła do fryzjera na próbne czesanie, to ona płakała z rozpaycz a ja ze śmiechu. serio. pojedyncze loki ładnie skręcone, inne proste jak druty i tyle Very Happy plus oczywiście tona lakieru. właśnie ja robiłam curl secret z babyliss, nie wiem jakie ty masz ale efekt śliczy, później trzymając delikatnie głowę w dół spryskać lakierem żeby jeszcze fajniej się uniosły i cudownie wygląda taka fryzura. można ewentualnie eż bok ładnie podpiąć. to zależy już jaką masz sukienkę i kształt twarzy ale takie loczki zawsze śwliczie wyglądają
Luizka56
kandydat
kandydat

PostWysłany: Czw 22 Sie 2019, 4:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakieś modne uczesanie w stylu p.Kożuchowskiej?pytajnik uśmiech Ja akurat mam długie włosy ale koleżanka ma mega króciutkie i dziewczyny z In Harmony zawsze znajdują na nie sposób, ostatnio była na weselu i miała fryzurkę z pazurem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Egomedspa
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pią 30 Sie 2019, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panna młoda w krótkich włosach również może wygladac bardzo ładnie. W sieci mozna znaleźć wiele inspiracji dla takich fryzurek.

Świetnie wyglada to tutaj:

Obecne możliwości pozwalaja również w miarę potrzeby przedłużyć włosy.
31-559 Kraków
NIP: 6771916786
tel.:+48 508 029 577
mail: recepcja@ego-medspa.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: