Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

tak to się zaczęło
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pikador
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pon 14 Lis 2016, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u nas było jakoś tak zwyczajnie. Poznaliśmy się po prostu na studiach. Wiadomo, jak ma się zajęcie w tych samych grupach to się przebywa z innymi ludźmi sporo czasu. Pomimo, że na pierwszym roku nie zamieniliśmy prawie ani jednego zdania to potem już jakoś na drugim wpadliśmy na siebie i zaczęliśmy się spotyakć. No i wychodzi na to, że już 3 rok po ślubie język
globus1
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pią 28 Lip 2017, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chciałabym być szczęsliwa w sowim małżeństwie tak jak byłam szczęsliwa jak go poznałam;( ale tak nie jest
PapaPatrycja
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto 30 Lip 2019, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piękne rzeczy Very Happy Very Happy ja swojego Adama poznałam w szkole tańca w Szczecinie, gdzie prowadziłam zajęcia z młodzieżą. I nagle pojawił się on ... wysoki blondyn, nieco zagubiony, ale bardzo zainteresowany. Powiedział mi że od dłuższego czasu tańczy i zainteresował się tańcem w Szczecinie odkąd się tu przeprowadził. Początkowo chciał zapisać się tylko na zajęcia, na dodatkowe indywidualne lekcje ale w efekcie .... jesteśmy razem Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Notunia
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon 5 Sie 2019, 8:54    Temat postu: randka Odpowiedz z cytatem

Z obecnym mężem poznaliśmy się przez internet przez portal tinder i po roku wzięliśmy ślub. Wszyscy moi znajomi się dziwili bo byłam nieśmiała i nie sądzili, że coś z tego wyjdzie a jednak. To dzięki mojej przyjaciółce która podsunęła mi artykuł ze strony https://urodaizdrowie.pl/tinder-idealny-dla-niesmialych i tak się zaczęło. Dzięki temu teraz jestem szczęśliwą mężatką a za dwa miesiące też mamą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
Strona 35 z 35

Skocz do: