Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suknia z wystawy sprzedana jako suknia na miarę

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lothar
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sro 17 Kwi 2019, 17:18    Temat postu: Suknia z wystawy sprzedana jako suknia na miarę Odpowiedz z cytatem

Cześć,

dziś byłam przymierzyć po raz pierwszy suknię szytą na miarę, którą zamówiłam w styczniu. Okazuje się, że model mojej sukni zniknął z wystawy (reszta wystawy się wg mnie nie zmieniła).

Suknia, którą przymierzam jest taka sama wymiarowo jak suknia z wystawy, tj. była na mnie 10 cm za długa. Reszta wymiarów się zgadza, bo zamawiałam suknię wg rozmiaru z wystawy, tylko na wzrost 165 zamiast 180 cm. Mam buty na płaskim obcasie bo że względów zdrowotnych nie mogę nosić obcasów wyższych niż 2 cm.

Mam wrażenie, że Suknia, która jest niby szyta na miarę, jest tą suknką z wystawy... czy macie radę jak to zweryfikować/udowodnić salonowi?

Jutro umówiłam się od razu z właścicielem. Ale pani sprzedawczyni powiedziała, że "nie gwarantuje, że otrzymam potwierdzenie zamówienia sukni u producenta". Zaniepokoil mnie też fakt, że dziewczyna, która po mnie przymierzała suknię miała ją idealnej długości!

Pomocy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
kandydat
kandydat

PostWysłany: Wto 23 Kwi 2019, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się kupuje w sprawdzonych salonach to na pewno nie powinno być z tym problemu, ja żadnych nie miałam jak moją suknie kupowałam. Z pewnością chodziłaś po różnych miejscach zanim znalazłaś tą idealną dla Ciebie suknie. Warto na pewno też zajrzeć na do salonu https://www.agnesfashiongroup.pl/ Mają kilka punktów w Polsce. Mają bardzo ładne kolekcje
Powrót do góry
Aneta Szkodzińska
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon 17 Cze 2019, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w jakim salonie kupowałaś suknię ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martynna27
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pią 21 Cze 2019, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz mieć pewność, że kreacja na którą się zdecydowałaś jest faktycznie szyta na miarę, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie takiego miejsca jak Salon Sukni Ślubnych Honoratka w Nowym Sączu. Można tam zakupić suknie ślubne już za 1800 PLN, jeżeli są szyte na miarę, bądź też gotowe modele z ubiegłorocznej kolekcji w cenie poniżej 800 złotych, przy czym są one nie tylko pięknie i starannie wykończone, ale dla pań krawcowych nawet nieco większy rozmiar nie stanowi przeszkody w stworzeniu wymarzonej sukienki dla panny młodej:).
Powrót do góry
Frania25
gaduła
gaduła

PostWysłany: Pią 28 Cze 2019, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apropos butów to polecam Ci się rozejrzeć na stronie jaką jest https://www.czasnabuty.pl/tra-pol-17-slupek.html Moja przyjaciółka zza biurka pokazała mi ten sklep i jestem tutaj częstym gościem. Trzeba przyznać że oferty są bardzo interesujace
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: