Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

inteligentny dom

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KrzyszttoffWuk1
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto 27 Lis 2018, 20:37    Temat postu: inteligentny dom Odpowiedz z cytatem

witam, czy korzystacie z rozwiązań typu dom-inteligentny.pl ? co się sprawdza najlepiej? czy naprawdę to duże udogodnienie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raper99
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sob 1 Gru 2018, 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kumpel ma taki system i sobie chwalił uśmiech Ja za to poszedłem w klasykę w części otwartej a reszta ciut z nutką Azji. Odkąd ćwiczę jogę mam specjalny pokój do relaksu i medytacji i właśnie zamówiłem stół do masażu do juventas.pl . Czas zrobić kurs!
Powrót do góry
festilet
bywalec
bywalec

PostWysłany: Pią 4 Sty 2019, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij na nowoczesne rozwiązania takie jakie znajdziesz w ofercie http://sukcesgroup.pl/ - według mnie tego typu "usprawnienia" tworzą w całości inteligentny dom. Dzisija możesz wprowadzać je stopniowo, a dom z czasem będzie stawał się coraz bardziej nowoczesny oczko
Powrót do góry
Uciekajacapm
kandydat
kandydat

PostWysłany: Sob 5 Sty 2019, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie za drogi interes uśmiech może kiedyś ale na teraz mnie nie stać
mariusz323
początkujący
początkujący

PostWysłany: Nie 27 Sty 2019, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do swojego inteligentnego domu kupiłem coś z sklepu internetowego https://gadzetownik.pl/Motoryzacja-c33 . Z tego zakupu byłem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Gaduła
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pią 7 Cze 2019, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja trochę pieniędzy wydałam na monitoring i system alarmowy w domu. Lubię być gotowa na wszystko, a że to dość bogate osiedle, to zdarzały się już włamania. Firma z Ciechocinka http://www.instalproject.pl/ciechocinek/ założyła mi wszystko i czuję się bezpieczniej.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: