Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Strój sportowy na fitness

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec

PostWysłany: Pon 22 Paź 2018, 12:48    Temat postu: Strój sportowy na fitness Odpowiedz z cytatem

Hej! Gdzie kupię ładne, w rozsądnej cenie legginsy i topy? Nie chcę przepłacać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła

PostWysłany: Pon 22 Paź 2018, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest zamówić przez internet. Możesz oczywiscie przejść się jeszcze po stacjonarnych sklepach. W wiekszych miastach masz sportowe outlety.Problem często w nich jest jednak ten, ze to co zostało jest albo dziwaczne, albo są niestandardowe wymiary ( albo bardzo duże albo bardzo małe)

Z internetowych sklepów, polecam iguanę. Mają tam dobre jakosciowo ubrania sportowe, poza tym ciągle są tam jakieś zniżki.

Zerknij sobie równiez na stronę
http://trenujmadrze.pl/skompletowac-stroj-fitness/ - jest tutaj kilka podpowiedzi jak skompletować wygodny strój na fitness. Nie warto jest oszczędać na jakości. W dobrze dopasowanym wygodnym stroju ćwiczy się o wiele przyjemniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kamilka75
bywalec
bywalec

PostWysłany: Czw 22 Lis 2018, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, ostatnio też szukałam ciuszków sportowych dla siostry, której serce zaczęło bić mocniej do pewnego trenera i crossfitu i powiem Ci, że mocne, wygodne legginsy znalazłam tutaj https://repinpeace.com/pl/ . Nie wiem, czy typowo znajdziesz takie dla siebie, albo coś co bedzie Ci odpowiadać, ale sądzę, że warto spróbować. Asortyment powinien cię zadowolić.
Powrót do góry
lamie
kandydat
kandydat

PostWysłany: Wto 5 Mar 2019, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie sprawdźcie https://1but.pl/fitness, gdzie możecie kupić strój do fitnessu. Warto zamawiać takie rzeczy przez internet. Duży wybór, dobre ceny i zaoszczędzenie czasu.
Powrót do góry
Transformers
bywalec
bywalec

PostWysłany: Nie 5 Maj 2019, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie zaraz popatrzę na te wszystkie strony co podałyście, bo będę robić kurs instruktor fitness Katowice i chcę mieć nowe ciuszki jak już zacznę robić własne zajęcia. Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: