Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 331, 332, 333  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
straszna_dama
guru
guru

PostWysłany: Sob 28 Lip 2012, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wszystko przyjdzie czas, nie gniewaj się na swój organizm, może po prostu tym razem się nie wstrzeliliście oczko
uzależniony
uzależniony

PostWysłany: Nie 29 Lip 2012, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj, że pierwszy dzień okresu, to właściwie pierwszy dzień ciąży oczko Może akurat w tym cyklu się uda? Zamiast się załamywać dbaj o siebie! Uszy do góry! uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mysha
bywalec
bywalec

PostWysłany: Nie 29 Lip 2012, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymam kciuki! Najważniejsze żebyście podchodzili do tego z optymizmem i dobrym nastawieniem, a na pewno w końcu się uda :*
guru
guru

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiorek, okres nie oznacza definitywnie braku ciąży uśmiech Nie załamuj się. Cieszcie się tym, że już niedługo Wasz ślub. Na pewno niedługo los się odmieni uśmiech Trzymam kciuki!
maniak
maniak

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się czuję już strasznie przedokresowo.
I po paru miesiącach naprawdę świetnego samopoczucia (i momentach, w których serio uznałam, że nie chcę mieć dzieci - nie mam już na nie siły, za stara jestem, żeby tak sobie mącić w życiu - czyli jest mi dobrze i wygodnie tak jak teraz), ...nagle załapałam dołek. Mam straszny PMS, ale objawiający się zamiast wkurzaniem na wszystko, strasznym smutkiem. Wszystko mnie strasznie smuci, nawet gdy widzę, że to bez sensu, to emocje nie słuchają rozumu.
Chociaż jeden plus okresu będzie - ten dołujący PMS mi przejdzie (a przynajmniej taka mam nadzieję, bo w tej chwili zbiera mi się na płacz, gdy słyszę to durne "...P&G z dumą wspieramy mamy...").

Ślub kościelny
Powrót do góry
Elmuszka
moderator
moderator

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smużka napisał:
Ja się czuję już strasznie przedokresowo.
I po paru miesiącach naprawdę świetnego samopoczucia (i momentach, w których serio uznałam, że nie chcę mieć dzieci - nie mam już na nie siły, za stara jestem, żeby tak sobie mącić w życiu - czyli jest mi dobrze i wygodnie tak jak teraz), ...nagle załapałam dołek. Mam straszny PMS, ale objawiający się zamiast wkurzaniem na wszystko, strasznym smutkiem. Wszystko mnie strasznie smuci, nawet gdy widzę, że to bez sensu, to emocje nie słuchają rozumu.
Chociaż jeden plus okresu będzie - ten dołujący PMS mi przejdzie (a przynajmniej taka mam nadzieję, bo w tej chwili zbiera mi się na płacz, gdy słyszę to durne "...P&G z dumą wspieramy mamy...").

Smużka, nie wiem jak tam na Waszej terapii (chodzicie dalej?), ale to chyba nie chodzi o to, żebyś wmówiła sobie, że dzieci nie chcesz. Jeżeli już, to powinnaś się pogodzić, że chciałabyś, ale nie możecie. Nie ma co szargać sobie nerwów w ten sposób.
A "z dumą wspieramy mamy" działa na mnie podobnie. Ot, dobrze skonstruowana reklama, działająca na babskie emocjie.
Powrót do góry
ewelajn
moderator
moderator

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smużko, chyba takie uroki PMS, ja zawsze z tej okazji mam jeden czy dwa dni totalnie płaczliwe, płaczę i płaczę i ciężko powiedzieć dlaczego, wszystko jest smutne.

Powrót do góry
Smużka
maniak
maniak

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzimy na terapię, bo babka uznała, że nie jest nam potrzebna (a nawet nie wiem, czy jest możliwa), dopóki sobie pewnych rzeczy nie powyjaśniamy i nie poukładamy..
W każdym razie ja nadal sobie tego nie poukładałam, bo nie myślę o tym i omijam temat.

Moim aktualnym celem jest chcieć niechcieć mieć dzieci.

Ślub kościelny
Powrót do góry
Marga
guru
guru

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak się da siebie oszukać? Smużko, chyba o to pytałam, ale nie myślicie o adopcji? Lub byciu rodziną zastępczą?

Powrót do góry
Smużka
maniak
maniak

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Marga,

Odpowiadałam już na pytanie o adopcji.
Jeszcze jakiś czas temu chciałam, ale nie spełniamy wymogów. Ale to się zmieniło. Już nie chcę.
Rodziną zastępczą nigdy nie chciałabym być.

P.S.
Nie będę ciągnąć tematu. Mam doła, a do pracy dopiero na 18. Dlatego tu weszłam, żeby z siebie żal wylać i upuścić trochę emocji, których mam za dużo w tej chwili.
Ale nie chcę rad, ani dyskusji, bo to mi tych emocji jedynie dodaje. smutny
W dodatku pada deszcz, co też mnie do płaczu niemal doprowadza.

Ślub kościelny
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 331, 332, 333  Następny
Strona 98 z 333

Skocz do: