Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Makijaż ślubny II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 154, 155, 156  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru

PostWysłany: Pią 27 Lip 2012, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma zdjęcia z zamkniętymi oczami. Make-up miałam o 16 i potem pędęm wracałam do sklepu. W luce pomiędzy jednym a drugim klientem cyknęłam zdjęcie. Więc nie wiem jak by się trzymał cały dzień. Cerę mam mieszaną, więc nie obejdzie się bez bibułek matujących albo przypudrowania noska uśmiech Dla mnie najważniejszy był efekt naturalnie zmatowionej cery. W połowie sierpnia idę na wesele do koleżanki, umówię się w douglasie na jakiś inny make-up i zobaczymy jak da radę uśmiech
maniak
maniak

PostWysłany: Pią 27 Lip 2012, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj Dziewczynki z tym makijażem to tak naprawdę ciężka sprawa. Kilka razy spotkałam się z tym że PM wyglądały staro... widać było na nich kilo tapety i jakieś dziwne zmarszczki o których one same nie miały pojęcia.

Próbny makijaż trzeba wykonać by w ten wyjątkowy dzień nie stanąć przed lustrem ze łzami w oczach (no chyba że ze szczęścia) uśmiech
maniak
maniak

PostWysłany: Pią 27 Lip 2012, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annna napisał:
Matko jestem zszokowana tym, jak Wy się znacie na kosmetykach! uśmiech Chyba sobie wydrukuję te wszystkie porady i zaniosę w poniedziałek na próbny makijaż lol

Tak to jest jak się pracuje w tej branży Very HappyVery Happy
Ja przetestowałam już chyba z 90 % dostępnych produktów, jak nie w pracy to do recenzji na blog język

ewelajn napisał:
Ja bym nie kupowała, jaką masz cerę ? Ten estee lauder double wear- tak na codzień nadaje się tylko i wyłącznie do TŁUSTEJ cery, to bardzo ciężki podkład o tępej konsystencji, bardzo bardzo wysusza cerę już po kilku użyciach.

Nie mogę się z tym niestety zgodzić. Każdy Double Wear występuje zawsze w dwóch wersjach - jeden do cery wrażliwej i suchej a drugi do cery mieszanej i tłustej.
Osobiście mam cerę wrażliwą, skłonną do przesuszania się i powiem szczerze, że Estee w ogóle mnie nie wysuszał, nie podkreślał skórek i tak dalej. Ważne jest by przed każdym podkładem dobrze nawilżyć cerę i nałożyć dobrze dopasowaną bazę.

ewelajn napisał:
na codzień są za ciężkie, chyba ,że ktoś ma tłustą cerę , bo wtedy go nie wysuszy.

Czy ja wiem? Wszystko zależy od tego jaki kto nosi makijaż. Ja do pracy maluję się albo Estee, albo Shisheido, albo MAC - i nie uważam, że jest zbyt ciężko. Ważna jest metoda aplikacji i ilość użytego produktu. I tak jak pisałam, nie uważam by Estee był jedynie dla cery tłustej.
ewelajn
moderator
moderator

PostWysłany: Pią 27 Lip 2012, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Delikatna napisała ,że nie ma problemów z cerą, ma ładną buzię, więc uważam,że to nie jest podkład dobry dla cery bezproblemowej, za ciężki .

Este lauder double wear tu wg mojej wiedzy występuje tylko w wersji klasycznej i light i tyle innych nie widziałam...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delikatna0
guru
guru

PostWysłany: Pią 27 Lip 2012, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj dobra, dobra Dziewczyny;) przekonują mnie Wasze WSZYSTKIE argumenty, dlatego dalej nic nie wiem:P ale pójdę po próbkę i po prostu wypróbuję. cena jest dość wysoka, także na pewno zastanowię się z 5 razy przed zakupem. Nie wiem czy będzie mi się opłacało kupować na tzw. wielkie wyjścia. mam ich po prostu za mało....a data przydatności produktu gra wielką rolę. zobaczymy, jak po próbce zrobi na mnie wielkie wrażenie i powiem "wow - czegoś takiego jeszcze nie było", to być może zakupięuśmiech

Powrót do góry
Mysha
bywalec
bywalec

PostWysłany: Nie 29 Lip 2012, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz mam i polecam loreal lumi maguiqe, uważam, że doskonale nada się do makijażu ślubnego. Sama długo używałam Revlonu, który jest ogólnie ciężkim podkładem, który mocno kryje i teraz przeszłam właśnie na loreala tego nowego, może nie jest to najwyższa półka ale efekt naprawdę super, takie ładne rozświetlenie i swieżość daje, wyrównując przy tym ładnie koloryt...

ale tak w ogóle to chyba jest osobny wątek o podkładach pytajnikjęzykjęzyk

a tak żeby nie było, że nie w temacie to znalazłam ładny make up:

moderator
moderator

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co to jest to coś co ona trzyma w palcach??

Powrót do góry
Ewa-Gdy
guru
guru

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naklejka z gotowym make-upem. Przykładasz do powieki, przyklejasz i gotowe uśmiech
uzależniony
uzależniony

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

delikatna0 napisał:
chyba pójdę po próbkę do Douglasa, bo zapowiada się czadowo;)

mi kiedyś laska w sephorze powiedziała, że ten podkład ma malutkie testerki i dlatego nie robią z niego próbek (odlewek) do słoiczków Rolling Eyes

do mojego próbnego użyła makijażystka guerlain parure extreme - niby wszystko fajnie, ale po dwóch godzinach jednak się błyszczałam, chyba wolę, żeby mnie pomalowała moim codziennym smashboxem, niż tym cudnym wynalazkiem..
podkład pięknie pachnie, ładnie na twarzy wygląda, ale na mojej się nie sprawdza niestety

sprytny ten makijaż w naklejkach, jak zaśpisz to w samochodzie na zmianie świateł full make up zrobisz w minute lol
guru
guru

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa i takie coś działa? wow

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 154, 155, 156  Następny
Strona 53 z 156

Skocz do: