Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 269, 270, 271 ... 284, 285, 286  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
florzak
guru
guru

PostWysłany: Wto 22 Lis 2011, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w rodzinie urodził się ostatnio chłopiec po 10 latach starań i leczenia, zdrowy, silny i wielki Wincenty:)
guru
guru

PostWysłany: Wto 22 Lis 2011, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

florzak w tym "mojim przypadku", podobnie lol też chłopak, tylko imię się nie zgadza...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak

PostWysłany: Wto 22 Lis 2011, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaglądam tu raz na parę tygodni.
Wolę na co dzień nie pamiętać o staraniach.
Nie nakręcam się, ani nie nastawiam. Nie robię testów, a mimo to za każdym razem, gdy dostaje okres jest mi strasznie przykro.

Adopcja nie jest taka łatwa. Zresztą i tak możemy się starać o nią dopiero po 5 latach stażu małżeńskiego. Dupa. Nawet nie mam czym sie pocieszać, bo za 5 lat, to ja naprawdę będę już miała swoje lata na karku i dadzą mi nastolatka, jeśli w ogóle. Miodzio.

Ale trzymam kciuki za wszystkie staraczki, żebyście miały więcej optymizmu, niz ja! język

Ślub kościelny
Powrót do góry
w_chmurach
uzależniony
uzależniony

PostWysłany: Wto 22 Lis 2011, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałaś o adopcji ze wskazaniem ? ona jest, formalnie podobno dużo łatwiejsza.

Powrót do góry
kiniac
gaduła
gaduła

PostWysłany: Wto 22 Lis 2011, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem straszną pesymistką, wszystko widzę w ciemnych kolorach, zawsze jestem na nie, temu tak piszę Sad
Carla
guru
guru

PostWysłany: Wto 22 Lis 2011, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
Carla napisał:
oj kusi kusi uśmiech Może jutro rano Very Happy
Wiecie co? Sama nie wiem, jaki wynik bym chciała zobaczyć.... oczko

Carla, ależ Ty się nakręcasz! Wink
Nie mówię, bo poniekąd to rozumiem, ale czasem warto trzymać nerwy mocno na wodzy, bo można się porządnie rozczarować (i wiem co mówię, na własnym przykładzie...)

Poza tym, wynik nie będzie miarodajny. Jeśli Cię to męczy, to zrób test, ale raczej na chłodno niż emocjonalnie uśmiech No. I czekam na wynik uśmiech

Rano zrobiłam teścik i była 1 kreska. Zobaczymy, czy w czwartek dostanę okres, jak nie to się zaopatrzymy w następny teścik oczko

Dziewczyny, ale ja się wcale nie nakręcam. Szczerze mówiąc, to by była taka mała wpadka oczko Dzidziusia planujemy w przyszłym roku, po zwariowanych wakacjach, które już zaczynamy planować...
A teraz mamy zamiar jechać z przyjaciółmi na snowboard na Sylwestra i dlatego też bardzo chcę wiedzieć czy jest Kropek, czy go nie ma (czy mam kupować sprzęt, czy raczej mi on nie będzie potrzebny, bo postanowiliśmy, że w góry i tak byśmy pojechali, przynajmniej bym sobie pooddychała świeżym powietrzem) oczko Chciałabym też wiedzieć o obecności Kropka, żeby bardziej dbać o siebie od początku, nie pić alkoholu...

Generalnie nie staramy się o bobasa teraz i trochę by nam teraz pokrzyżował plany sylwestrowe i wakacyjne... oczko (btw. tak jak ja to zrobiłam moim rodzicom język ) także o rozczarowaniu wynikiem mowy raczej nie ma
Ale z drugiej strony taki maluszek to zawsze jest szczęście i byłaby to dla nas wspaniała wiadomość uśmiech

mamacarla.pl
Powrót do góry
Carla
guru
guru

PostWysłany: Wto 22 Lis 2011, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smużka - ja wam bardzo kibicuję, smucą mnie Twoje posty, to życie czasami potrafi być strasznie wredne smutny ... brałyśmy ślub kościelny w podobnym terminie i cywilny też obie wcześniej..
Czasem właśnie tak może być, że się uda tak przypadkiem, bez stresów, bez myślenia, zadręczania się...
A adopcja ze wskazaniem to może być właśnie dobrym pomysłem!

Kiniac
- uważam, że nie masz się co przejmować, przecież dopiero co zaczęliście się starać... Zabierając się do tego, moim zdaniem przynajmniej, trzeba od razu podejść do sprawy ze świadomością, że spokojnie może to potrwać pół roku. Jeśli przez ten czas się nie uda to trzeba zrobić badania. Trochę nie rozumiem po co się zamartwiać na zapas...

mamacarla.pl
Powrót do góry
serduszkox
guru
guru

PostWysłany: Wto 22 Lis 2011, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carla lekarze mówią o dwóch latach,a nie o pół roku uśmiech
blondyna142
guru
guru

PostWysłany: Wto 22 Lis 2011, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no co z tym testem pytajnik lol

Powrót do góry
Carla
guru
guru

PostWysłany: Wto 22 Lis 2011, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blondyna142 napisał:
no co z tym testem pytajnik lol

hehe, no napisałam przecież, że jedna kreska oczko

mamacarla.pl
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 269, 270, 271 ... 284, 285, 286  Następny
Strona 270 z 286

Skocz do: