Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 257, 258, 259 ... 284, 285, 286  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta_ges
moderator
moderator

PostWysłany: Pon 31 Paź 2011, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Lusi, dokładnie. Rozumiem, że można się starać i przejmować tym bo sami rok temu chcieliśmy dziecka. Jednak AŻ takie parcie jest wręcz niezdrowe. Jeśli nie zajdziesz w ciąże jeszcze przez kilka miesięcy to co?w psychiatryku wylądujesz? Kiniac z tego co pamiętam latem martwiłaś się, że mogłaś zajść w ciążę (chyba przez brak gumki),a nagle takie parcie na dziecko? Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru

PostWysłany: Pon 31 Paź 2011, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to się poglądy zmieniają .. kilka miesięcy może cuda zdziałać uśmiech

Powrót do góry
Gosiula
guru
guru

PostWysłany: Pon 31 Paź 2011, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie nakręcanie się jest bez sensu (dobrze że przez to nie przechodziłam Cool ) lepiej spokojnie poczekać jeśli faktycznie jesteś w ciąży to te kilka dni nic nie zmieni

Powrót do góry
shadow's wife
guru
guru

PostWysłany: Pon 31 Paź 2011, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem takie nakręcanie jest bezsensu... Twój organizm to nie maszyna, nie powiesz hop siup i zapłodniona, nie wciśniesz guziczka i będzie po sprawie, niestety to nie takie proste...
Kiniac powinnaś wyluzować. Rozumiem, że Ci zależy, że bardzo tego pragniesz, że jesteś w gorącej wodzie kąpana jak to napisałaś. Niestety sama sobie możesz takim podejściem do ciąży zrobić 'krzywdę', bo Wasze starania mogą trwać trochę więcej niż 1raz, a co miesiąc będziesz się tak męczyć.
Oczywiście życzę Ci żeby trwało to jak najkrócej, żebyście szybko zaszli w ciąże i byli szczęśliwi, ale moim zdaniem Twoje zachowanie jest troszkę dziwne. Może i łatwo jest mi mówić, bo nie jestem na Twoim miejscu, ale moim zdaniem powinnaś wrzucić na luz oczko

Powrót do góry
kiniac
gaduła
gaduła

PostWysłany: Pon 31 Paź 2011, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łatwo się mówi "wyluzuj", itd. Sama stwierdziłam, że "być może się nakręcam", spodziewam się, że raczej dostanę okres jak zwykle. Chciałabym trochę odpuścić, powiedzieć sobie" "Co ma być, to będzie", ale nie jest to proste, kiedy tak bardzo zależy mi na dziecku.
Parę miesięcy temu nie byłam gotowa na dziecko, ale dojrzałam do tej decyzji...z różnych względów, głownie chodzi o pracę muszę zajść w ciążę do czerwca albo odpuścić sobie kolejny rok starania o dziecko.
Sandra88
guru
guru

PostWysłany: Pon 31 Paź 2011, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny wyluzujcie starajcie się przestać myśleć o tym aż tyle, bo to wcale wam nie pomaga. Kochajcie się po prostu ze swoimi partnerami wtedy kiedy będziecie mieli na to ochotę wówczas starania są o wiele milsze i gwarantuje wam że wtedy na pewno zajdziecie. Ja tak do tego podeszłam co będzie to będzie choć nie ukrywam że też chciałam być już w ciąży, ale starałam się nie świrować z tego powodu. Nam się udało więc wam też się uda.
Powrót do góry
Inka83
guru
guru

PostWysłany: Pon 31 Paź 2011, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiniac, wybacz z góry, że tak wprost zapytam, ale nie boisz się, że Ci się odmieni? Jak marta zauważyła w wakacje bałaś się, że jesteś w ciąży, teraz się tak nakręcasz, a może za miesiąc dojdziesz do wniosku, że to był zły pomysł?
Poza wszystkim, życie w takim napięciu jest trudne. Pomyśl, że młoda jesteś, to nie jest dla Ciebie "ostatni dzwonek"...Daj sobie czas, swojej psychice.

Powrót do góry
kiniac
gaduła
gaduła

PostWysłany: Pon 31 Paź 2011, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie boję się, że mi się odmieni. Już wcześniej wyraźnie zaznaczyłam, że DOJRZAŁAM DO TEGO. Wtedy też nie było tak, że bardzo, bardzo nie chciałam. Po prostu uważałam, że warto poczekać na własne mieszkanie, stałą pracę, itd. Sprawa z mieszkaniem się wyjaśniła, o stałej pracy nie mam co marzyć, więc to też przyczyniło się do mojej zmiany decyzji.
mademoiselle
gaduła
gaduła

PostWysłany: Sro 2 Lis 2011, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok ja napiszę tutaj.
jesteśmy razem jak widać na suwaku. zaczęła mnie interesować jedna rzecz ..
otóż na początku się zabezpieczaliśmy i dbaliśmy o to. od roku czasu nie zabezpieczamy się w ogóle, chcemy być razem, niedługo ślub, kochamy się jak jest okazja nie patrząc na dni. ostatnio zaczęło do mnie jednak docierać, że .. nic z tego nie wychodzi smutny
fakt mam nieregularny okres, ostatnio nie miałam nawet 2,5 miesiąca. szczerze to pomyślałam, że w końcu się udało. jednak nie ..

dodatkowo moja przyszła szwagierka teraz jest w 8 mcu ciąży i paraduje ze swoim wielkim brzuchem, wyleguje się na kanapie i go głaszcze, wszyscy wokół skaczą, bo jest w ciąży. życie jej się udało, ma 28 lat, 12 lat z jednym facetem, ślub, teraz dziecko .. (pierwszy wnuk w rodzinie).
a ja tylko patrzę i obserwuję, że nam się nie udaje.

raz na jakiś czas mnie chwyta taki podły nastrój, że mam ochotę płakać ..

Powrót do góry
Lady_S.
guru
guru

PostWysłany: Sro 2 Lis 2011, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale idziecie za każdym razem tak na całość? czy hmm twój mężczyzna ucieka? jeżeli faktycznie od roku czasu kochacie się do końca bez żadnych ucieczek to może wybierz się do lekarza i niech Cię skieruje na badania? Tak,żeby się nie martwić,bo być może okaże się że jest wszystko dobrze,a za mało się kochacie oczko

A przyszłą szwagierką się nie przejmuj,bo później sobie palcem do **** nie trafi jak tak wszyscy koło niej skaczą uśmiech
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 257, 258, 259 ... 284, 285, 286  Następny
Strona 258 z 286

Skocz do: